Архів новин


Новини Грудень 2014

16 / 12 / 2014

ЗАЗимуємо разом

ЗАЗимуємо разом

Автомобілі ЗАЗ, що реалізовуються через дилерську мережу компанії «АвтоЗАЗ-Сервіс», як і раніше, бажані для більшості українських автолюбителів, що вибирають собі перший автомобіль. Бренд ЗАЗ улюблений та вшанований дійсними поціновувачами марки, а сотні тисяч автомобілів, що продані за останнє десятиліття, - підтвердження прихильності до бренду в Україні.

Проте іноді, коли коштів на повну вартість автомобіля немає, а бажання здійснити мрію - придбати автомобіль є, рекомендуємо звернути увагу на пропозиції від фінансових установ - банків, що є надійними та постійними партнерами компанії «АвтоЗАЗ-сервіс».
Дистриб'юторська компанія «АвтоЗАЗ-Сервіс», пропонує своїм клієнтам вигідні кредитні умови від декількох Банків-Партнерів: "Креді Агріколь Банк", "Кредо Банк", "Правекс-Банк", "Укргазбанк", "УкрСиббанк", "Укрсоцбанк".
Умови кредитування від «Кредо Банк»:
 аванс від 10%;
 термін кредитування - до 84 міс;
 без прихованих щомісячних комісій за обслуговування кредиту,
 розмір разових платежів Банку за оформлення кредиту від 0%;
 дострокове погашення без штрафних санкцій;
 страхування КАСКО та ОСАГО від СК "Експрес Страхування".

Приклад розрахунку щомісячних платежів на ZAZ Sens, вартістю 105 860 грн., відповідно до умов кредитних пропозицій, представлених в системі "Експрес Кредит" (станом на 10 грудня 2014 р.)
Модель Ціна, грн, з ПДВ Початковий внесок Річна ставка кредитування, % Термін кредитування, міс. Орієнтовний
щомісячний платіж по кредиту, грн.

Sens
105 860 10% 10 586 12,99% 84 1 732,70

50% 52 930 10,99% 906


* Дані мають попередній інформаційний характер
Отже, завітайте до салонів, обирайте автомобіль та користуйтесь пропозиціями від фінансових Партнерів. Робіть собі та своїй родині подарунок до Новорічних свят - ставайте власниками авто!

Більш детальна інформація про моделі ЗАЗ - на сайті www.zaz.ua, а також за телефоном «гарячої» лінії: 0 800 500 233 (дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні).